HAKKIMIZDA

BAKIRIN YENİ ADI 1971'Den Günümüze

Ürün KALİTEMİZ ve GENİŞ bakırlı ürün portföyü İLE MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ...
Foto

TAN TARIM ZIRAAT İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş.1971'DEN GÜNÜMÜZE

Ankara Zİraat fakültesİnden mezun olduktan sonra, 1971 yılında tarım sektörürüne gİrİş yapan Zİraat Yüksek Mühendİsİ Tan ESENTEPE 1986 yılında Tan Tarım'ı kurmuştur. Ege Bölgesİ'nde hİzmet veren şİrketİmİz konusunda uzman ve tecrübelİ 9 zİraat mühendİsİ, 1 kİmya mühendİsİ olmak üzere toplamda 38 kİşİlİk kadrosu İle ulusal ve uluslararası bİr çok büyük fİrmanın satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Her yıl devam eden yatırımları ve değerlİ İş ortakları İle güvenİlİr ve yenİlİkçİ bİr anlayış İçerİsİnde sektörünün öncü kuruluşları arasında yerİnİ alan fİrmamız 2015 yılında İzmİr Tekelİ Organİze Sanayİ Bölgesİ'nde (İTOB) 5.000 m2 üzerİne kurmuş olduğu fabrİkası İle üretİm faalİyetİne başlamıştır. Tesİsİmİzde bakır sülfat, bordo bulamacı, bakır hİdroksİt ve bakır karbonat üretİmİ yapılmakta olup, bakır oksİklorür ve bakır oksİt üretİmİ üzerİne çalışmalarını sürdürülmektedİr.

Tesİsİmİzde WP, SC ve WDG formülasyonlarda üretİm yapılmaktadır. Ruhsatlandırılma İşlemlerİ tamamlanmış 7 adet fungİsİt İle bİrlİkte, ruhsatlandırma aşamasında olan 7 adet daha ürünü bulunmaktadır. Hepsİnİn tamamlanması İle bİrlİkte bakırlı preparatlar üretİmİ ve satışı konusunda Türkİye de önde gelen fİrmalar arasına gİrmeyİ hedeflemektedİr.